Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... BUNA ZIUA: CAT ESTE MC.DE GAZ PENTRU CONSUMATORI ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

BUNA ZIUA: CAT ESTE MC.DE GAZ PENTRU CONSUMATORI CASNICI ? CUM ...

BUNA ZIUA: CAT ESTE MC.DE GAZ PENTRU CONSUMATORI CASNICI ? CUM SE CALCULEAZA MAI SIMPLU?EU AM CONTOR INDIVIDUAL SI DE LA LUNA LA LUNA AM MAI MARE FACTURA CU ACELASI CONSUM? MULTUMESC, Nico
Prețul e scris în factură și e plafonat la maxim 0,31 RON /kwh.
MULTUMESC. O ZI BUNA