avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 871 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, Pentru angajații cu contract de muncă ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, Pentru angajații cu contract de muncă suspendat ...

Bună ziua,

Pentru angajații cu contract de muncă suspendat nu se vor plăti contribuții, nu? Iar pedioada de suspendare poate fi nedeterminată?

Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Act aditional la contractul de munca Seastar Seastar Buna seara. Sunt angajata în cadrul unei firme cu contract de munca pe perioada nedetermina, in regim part-time. O colega a intrat in concediu maternal, ... (vezi toată discuția)
Angajare in timpul intreruperii contractului de munca claudiu_2012 claudiu_2012 Buna ziua, Doresc intreruperea/suspendarea contractului de munca pe o perioada de 12 luni din motive personale/lipsa echipamente. Intrebarea mea este ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! În aprilie 2021 am depus dosarul de pensionare ( ... Georrrge Georrrge Bună ziua! În Aprilie 2021 am depus dosarul de pensionare ( indeplinind cumulativ conditiilor de varsta standard si a stagiului minim de cotizare pentru ... (vezi toată discuția)