Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Am o intrebare: liceul, e luat in calcul la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Am o intrebare: liceul, e luat in calcul la calcularea ...

Buna ziua,
Am o intrebare: liceul, e luat in calcul la calcularea vechimii pentru pensie?
Multumesc.
Nu, este luat in calcul doar invatamantul superior.
Multumesc.