Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Restituirea banilor pentru amenzile necompletarii ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Restituirea banilor pentru amenzile necompletarii cererii PLF?

Buna ziua!imi puteți spune va rog care este organul competent pentru depunerea cererilor de restituire a banilor pentru amenzile necompletarii cererii PLF?unde se depun cererile?ne putem adresa către ANAF?
george-neagu, moderator
Buna ziua,
Pentru mai multe informatii, accesati linkul urmator:
- www.avocatnet.ro/articol_621...