Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua . Va rog sa ma ajutati cu următoarea speta ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua . Va rog sa ma ajutati cu următoarea speta : sef serviciu ...

Bună ziua . Va rogsa ma ajutati cu următoarea speta : sef serviciu ieșit la pensie . Toate sarcinile le efectuez eu
inclusiv si cele de șef serviciu. Nu s a modificat fisa de post. Adica ceva de genu EU EXECUT EU DAU CU CAPUL Suntem personal contractual . COnducerii ii convine volum mare de munca cu bani putini . Am și studii și vechime în domeniu. Serviciul se afla în subordinea directorului. Ce trebuie facut pt a fi numit temporar în funcția de conducere. ??? Multumesc.
va trebuie o decizie emisa de conducerea institutiei.