avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 642 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! Poate cineva sa îmi recomande un avocat ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! Poate cineva sa îmi recomande un avocat bun din Iași ...

Buna ziua! Poate cineva sa îmi recomande un avocat bun din Iași care sa mă poată ajuta sa finalizes dosarul de pensie al tatălui meu? dacă cineva a angajat ulterior sau cunoaște un avocat în domeniu care l-ar recomanda?

Alte discuții în legătură

Pensie alimentara dupa varsta de 18 ani ContSters139936 ContSters139936 Buna ziua! Fiica mea implineste 18 ani peste 2 luni si este eleva in clasa XI a.Ea doreste sa urmeze si o facultate/cursuri de zi . Am inteles ca trebuie ... (vezi toată discuția)
Pensie suchelena suchelena tata a decedat mama are pensie dupa urma tatalui ,inainte si dupa moartea tatalui a locuit in jud iasi avind o varsta inaintata am loat-o sa locuiasca cu mine ... (vezi toată discuția)
Nelamurire steffi steffi buna ziua! Divort pronuntat la data de 25 Mai 2010. Desi pana la momentul actual nu s-a primit hotararea de divort, fosta sotie a facut cerere de poprire din ... (vezi toată discuția)