Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Montarea contoarelor de utilitati se poate ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Montarea contoarelor de utilitati se poate face pe ...

Buna ziua.
Montarea contoarelor de utilitati se poate face pe proprietate comuna,sau la limita de propritate?
Se poate face pe proprietatea comuna, la limita de proprietate individuala. Daca exista in condominiu o limita determinata pentru toti proprietarii, unde se instaleaza astfel de contori, se va monta acolo.