Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lipsa de competență managerială pentru meseria de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lipsa de competență managerială pentru meseria de topograf. ...

Lipsa de competență managerială pentru meseria de topograf. Ce să fac dacă directorul nu imi respectă meseria, nu vrea să se conformeze principiile acesteia, mă obligă să semnez planuri ce nu imi aparțin? Mulțumesc!

Cum va obliga?
Nu semnati decat ceea ce intra in sfera dvs. de competente.
Nu semnati fisa de post daca aceasta nu respecta competentele dvs.