Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna, am cumparat o masina SH in leasing din jud Ilfov ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna, am cumparat o masina SH in leasing din jud Ilfov si ...

Buna,am cumparat o masina sechand in leasing din jud ilfov si dupa o saptaman ma suna de la firma de leasing ca trebuie sa schimb placutele cu B ,nu stiti cat dureaza procedeu,eu trebuie sa raman pieton cea ce ma dezavantajeaza pt ca fac livrari cu masina si nu stiam ca o sa treb sa schimb numerele
În 30 de zile de la achiziționarea autovehiculului sunteți obligat să-l înmatriculați pe numele dvs. Dacă aveți domiciliul în București, veți avea numere de înmatriculare de București.
Vă puteți descurca într-o zi. Citiți cu atenție procedurile și calculați-vă pașii