Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent insertie

Se pot suprapune stimulentele de insertie in cazul in care ma intorc la job si copilul mijlociu are 1 an si 11 luni, iar cel mic 4 luni? Pot lua cei 1500 lei pentru cel mic si 650 lei pentru cel mijlociu?
Bună ziua, ați aflat? Ce suma luați, pana la urma?
In opinia mea, se poate cumula ..sunt doua situatii distincte.