Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua.... În Brăila, pt o asociație cu 40 de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua.... În Brăila, pt o asociație cu 40 de apartamente, ...

Bună ziua.... În Brăila, pt o asociație cu 40 de apartamente, administrator vine 2 ore pe săptămână cam care ar trebui sa fie salariul dânsei?.... NET vorbesc....avem o disputa de ceva timp și încerc sa ma lamuresc
Cat negociati cu ea.
In Bucuresti este minim 20 lei/ap...pentru firme. Dar difera...in functie de ce atributii are...
Indemnizatia personalului angajat al asociatiei de proprietari se negociaza de catre parti functie de bagajul de activitate,etc