Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Fals
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Fals

Buna ziua.
Contabilul meu, s a folosit de semnatura mea electronica și de documentele societatii, fara acordul meu, pentru a incheia diverse contracte de telefonie, cu achizitie de echipamente. Cum sa procedez in aceasta situatie? Multumesc
Buna ziua,

Plângere parchet/politie.
Contract de munca avea domnul/doamna contabil?

O zi buna!

MihaelaaC73 a scris:

Buna ziua.
Contabilul meu, s a folosit de semnatura mea electronica și de documentele societatii, fara acordul meu, pentru a incheia diverse contracte de telefonie, cu achizitie de echipamente. Cum sa procedez in aceasta situatie? Multumesc

desigur, avea contract. Multumesc
Plangere atunci, atat impotriva dansului cat si impotriva celor cu ajutorul carora s-au incheiat acele contracte.