avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 744 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Fals
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Fals

Buna ziua.
Contabilul meu, s a folosit de semnatura mea electronica și de documentele societatii, fara acordul meu, pentru a incheia diverse contracte de telefonie, cu achizitie de echipamente. Cum sa procedez in aceasta situatie? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Magazinul de Credite , Consultant credite si finantari 12:31, 26 Septembrie 2022
Buna ziua,

Plângere parchet/politie.
Contract de munca avea domnul/doamna contabil?

O zi buna!

MihaelaaC73 a scris:

Buna ziua.
Contabilul meu, s a folosit de semnatura mea electronica și de documentele societatii, fara acordul meu, pentru a incheia diverse contracte de telefonie, cu achizitie de echipamente. Cum sa procedez in aceasta situatie? Multumesc

desigur, avea contract. Multumesc
Plangere atunci, atat impotriva dansului cat si impotriva celor cu ajutorul carora s-au incheiat acele contracte.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acuzatie furt myhaelaolaru myhaelaolaru Titlu/Subiect: furt de la locul de munca Buna ziua am urgent nevoie de un sfat de la dvs.Sa incep cu inceputul.Pana de curand am lucrat la un amanet.La un ... (vezi toată discuția)
Problema reziliere contract Ioana231 Ioana231 Buna ziua,sunt Plic Ioana din Constanta.In data de 31.10.2009 am incheiat contractul de abonament cu firma Canal S pe perioada de 2 ani cum mi s-a spus ... (vezi toată discuția)
Credit restant contractat "in numele" fratelui. consecinte? maria.r maria.r Buna ziua, va rog daca se poate sa ma ajutati cu niste opinii - doresc sa ajut si eu cu niste informatii o persoana in impas. Doamna la care locuiesc in ... (vezi toată discuția)