Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, la o adresă cu același proprietar,există ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, la o adresă cu același proprietar,există 2 clădiri ...

Buna ziua, la o adresă cu același proprietar,există 2 clădiri ,cu 2 contoare de lumina separate,ambele pe numele proprietarului. As vrea sa știu, cum se calculeaza energia electrică consumata , pentru fiecare loc de consum in parte sau pe proprietar? Locuim 2 familii,părinții au 1 contor,iar copii alt contor,dar contoarele amândouă, sunt pe numele tatălui . Nu știu cum se face calculul,nu am primit de mult timp facturi,pt a vedea aceste calcule. Mulțumesc anticipat pt raspuns.
Buna seara.Se plateste pe loc de consum.