Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Amână pronunţarea în cauză la data de 12.10.2022. ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Amână pronunţarea în cauză la data de 12.10.2022. Pronunţată ...

Amână pronunţarea în cauză la data de 12.10.2022. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.09.2022. La ce se referă? Este vorba de un prices de renunțare la urmărire penală.
Procesul s a.incheiat soluția va fi data de instanta la data respectiva..
S-a amânat pronunțarea soluției cu privire la dosar la data de 12.10.2022, adica atunci o sa aflati ce solutie o să dea judecatorul. Puteți observa soluția pe portal sau puteti suna la arhiva instantei, nu este nevoie de prezență personală.