Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Preaviz! Doresc sa bag preaviz, dar nu stiu potrivit ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Preaviz! Doresc sa bag preaviz, dar nu stiu potrivit cărui articol sau litera ...

Preaviz!

Doresc sa bag preaviz,Dar nu stiu potrivit cărui articol,Sau litera pot aplica din codul muncii??? Va multumesc frumos pentru atentia acordată.
Demisia - art.81 C.mun.