Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua. doresc sa infiintez o firma in România, cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua. doresc sa infiintez o firma in România, cu domeniul ...

buna ziua. doresc sa infiintez o firma in romania , cu domeniul de activitate prestari servicii in constructii, pentru o firma din Olanda, cu detasare salariat . stiu ca detasarea se face pe o perioada de maxim 24 luni cu formularul A1 , cu posibilitate de prelugire in anumite conditii, mai sunt si alte conditii ce trebuiesc indeplinite ca si angajator? imi spunea cineva ca as fi conditionata de vechimea firmei, ca ar trebui sa fie firma infiintata de cel putin 1 an sa pot detasa salariati. Multumesc frumos!
Documentul portabil A1 (angajatori și lucrători independenți) - acte

[ link extern ] /