avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 550 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Buna ziua! Sotia mea este calificata ca tehnician ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Buna ziua! Sotia mea este calificata ca tehnician mseur. Dorim ...

Buna ziua!
Sotia mea este calificata ca tehnician mseur.
Dorim sa ne deschidem un PFA pe aceasta calificare dar nu stim pe ce cod CAEN trebuie sa infiintam PFA-ul.
Ca si module de masaj sotia are calificare in masaj terapeutic si reflexogen.
Astept cu nerabdare un raspuns de la dumneavoastra.
Cu stima
Andrei Rez

Alte discuții în legătură

Probleme autorizare pfa - tehnician maseur monamasaj3226 monamasaj3226 Am absolvit un curs complex de masaj cu durata de 9 luni. Diplome recunoscute de Ministerul Muncii si de Ministerul Invatamantului. COR vechi 3226 - ... (vezi toată discuția)
Probleme la angajare terapeut terapeut Buna ziua, Am absolvit cursul de Tehnician maseur cu durata de 7 luni, 4 module (masaj somatic, masaj reflexogen, drenaj limfatic manual si masaj terapeutic) ... (vezi toată discuția)
Tehnician maseur dodorel62 dodorel62 Buna dimineata. Am absolvit cursul de tehnician maseur , avand toate cele 7 module terminate si as dori sa -mi deschid un cabinet la mine acasa,dar sa merg si ... (vezi toată discuția)