avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Pastrarea documentelor firmei in format electronic sau ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Pastrarea documentelor firmei in format electronic sau fizic?

Imi puteti spune, va rog, daca documentele contabile ale firmei ( facturi, nir-uri etc. ) se pot pastra doar in format electronic sau este nevoie de printarea acestora?

Alte discuții în legătură

Chitanta format electronic irimiab irimiab Buna ziua As dori sa stiu daca se pot emite chitante in format electronic si trimise, alaturi de factura, pe e-mail, sau e necesar sa le dau clientului in ... (vezi toată discuția)
Se poate intocmi registrul de casa doar de catre contabil? carmenbn carmenbn O firma mica are angajat doar un contabil,administratorul fiind cel care se ocupa de afacere(cumpara si vinde engros).Toate documentele(facturi de intrare,de ... (vezi toată discuția)
Schimbare contabil, contabilul vechi refuza orice colaborare silviu2403 silviu2403 Buna ziua, In luna noiembrie am schimbat contabilul cu care am lucrat 3 ani. Dupa ce am plecat acesta s-a suparat si momentan nu mai vrea sa colaboreze sub ... (vezi toată discuția)