Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce masuri se pot lua si de catre cine impotriva ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce masuri se pot lua si de catre cine impotriva detinatorul unor caini agresivi? care zilnic ...

Ce se poate face cu detinatorul unor caini agresivi, care zilnic sunt eliberati prin curtea proprietate privata comuna? Concret acestia au muscat de mai multe ori oameni, dar in ciuda plangerii penale detinatorul nu le pune botnita cand sunt eliberati in curtea comuna.
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ] =
Politia are atributii in sensul dorit de dvs.