Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare anticipata

Buna ziua, la pensionare anticipata in cei 35 de ani vechime se ia in considerare si anii din timpul facultatii sau 35 ani trebuie sa fie lucrate. Multumesc .
Studiile superioare nu se iau in calcul in cazul pensiei anticipate partial.
magiccom, utilizator