avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 701 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara sunt mama a două fetițe prima este ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara sunt mama a două fetițe prima este născută în ...

Buna seara sunt mama a două fetițe prima este născută în Anglia are 5 ani dar după vârsta de un an ne-am întors în România abia anul acesta mi sa acceptat dosarul de alocație s-au virat în cont bani retroactiv doar pe 1 an dar problema e restul de 3 ani ce sa întâmplat cu acei bani și ce se poate face mulțumesc frumos

Alte discuții în legătură

Alocație copii Katalin13 Katalin13 Copilul a fost născut în Italia și la 2 ani familie a revenit în țară nu are venituri nici în țară nici în Italia dar primăria spune că nu are ... (vezi toată discuția)
Alocatie pentru copil nascut in italia vlad89 vlad89 Buna ziua. Ma numesc Vlad si am o fetita in varsta de 4 ani nascuta in Italia.De aproape 2 ani am revenit permanent in Romania si am depus actele pentru ... (vezi toată discuția)
Alocatie copil alinaleu70 alinaleu70 Buna seara. As dori sa va intreb daca un copil nascut in februarie 1999 (are 16 ani) nu a incasat alocatia pentru copii decat 3 ani si anume intre 0-1 an si ... (vezi toată discuția)