Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buget finisaje dat de constructor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buget finisaje dat de constructor

Buna ziua. Ajutați-ma va rog mult cu următorul aspect.
Constructorul oferă posibilitatea alegerii finisajelor pentru casa (gresie, faianta, uși, calorifere, etc), in limita unui buget dat. Întrucât acesta nu a fost actualizat, este de acum 3 ani, l-am depășit dar am suportat diferențele de preț.
Acum, vânzătorul dorește sa plătim diferente pe manopera, având in vedere ca nu am cumpărat produse in prețurile din buget. Este normal așa ceva?

Multumesc anticipat pentru timp și răspuns.
Andra1606, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~