avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 798 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua, poți face un împrumut sau un credit de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua, poți face un împrumut sau un credit de nevoi personale ...

Bună ziua, poți face un împrumut sau un credit de nevoi personale cu buletinul provizoriu? Și dacă da, îmi puteți spune va rog unde?
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 11:55, 24 Octombrie 2022
Buna ziua!
Puteti face credit si cu cartea de identitate provizorie, in conditiile cerute de banca sau IFN-ul care acorda respectivul credit.Nu toate accepta,doar unele.


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Credit alynalexandra alynalexandra Buna ziua am o intrebare daca ma poate ajuta cineva, as dori sa fac un credit de nevoi personale dar am o CARTE DE IDENTITATE PROVIZORIE valabila un an de ... (vezi toată discuția)
Ajutor - buletin sau buletin provizoriu vip2you17 vip2you17 buna ziua am nevoie ajutor, este vorba ca propietara e plecata in spania si nu poate fii prezenta sa imi fac noul buletin, mi-a expirat buletinul pe data 24 ... (vezi toată discuția)
Cip (carte de identitate provizorie) bbyRo bbyRo Salut tare! As avea nevoie de lamuriri.Unde am si unde n-am acces cu asa zisul CIP? Am inteles ca la Banca nu ma ia nimeni in seama cu ea,la parasirea ... (vezi toată discuția)