Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua, poți face un împrumut sau un credit de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua, poți face un împrumut sau un credit de nevoi personale ...

Bună ziua, poți face un împrumut sau un credit de nevoi personale cu buletinul provizoriu? Și dacă da, îmi puteți spune va rog unde?
Buna ziua!
Puteti face credit si cu cartea de identitate provizorie, in conditiile cerute de banca sau IFN-ul care acorda respectivul credit.Nu toate accepta,doar unele.