avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 971 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua! Îmi puteți spune vă rog, dacă este ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua! Îmi puteți spune vă rog, dacă este legal ca în ...

Bună ziua! Îmi puteți spune vă rog, dacă este legal ca în cazul unui șofer, care de la categoria B8ca și calificativ cu cea mai mare reducere la asigurări, în urma unui accident ușor, fără vătămare corporală și care s-a încheiat pe cale amiabilă, să ajungă la B0? Vă mulțumesc frumos!

Alte discuții în legătură

Vatamare corporala accident cu masina Am o cunostinta care a accidentat cu masina o persoana.In urma accidentului persoana si-a luxat piciorul si acesta a fost bagat in gips.Tinand cont ca gipsul ... (vezi toată discuția)
Dosar cercetare penala pentru tamponare costi_cata costi_cata Buna ziua. n dimineata zilei de ieri in jurul orei 10:20 am tamponat o dacie ''i-am facut control la portbagaj'' asa a spus politistu' ,in fine m-am dat jos ... (vezi toată discuția)
Accident rutier - consecinte serbanramona82 serbanramona82 Buna ziua. In data zilei de 21 octombrie 2011, am avut un accident, din vina mea. Eu dacia solenza am intrat intr-un taxiu, neacordand prioritate taxiului,. In ... (vezi toată discuția)