Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Societate comerciala care achizitioneaza plante ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Societate comerciala care achizitioneaza plante medicinale

O societate comerciala care achizitioneaza plante medicinale, le prelucreaza, ambaleaza si vinde ceai beneficiaza de prevederile legii 135/2022 privind facilitatile in agricultura?
george-neagu, moderator
ce cod CAEN aveti ?
COD CAEN 1083 , 4637,8292