Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am un teren extravilan, stiu tarlaua si parcela, dar ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am un teren extravilan, stiu tarlaua si parcela, dar nu stiu ...

Am un teren extravilan, stiu tarlaua si parcela, dar nu stiu sa-l localizez pe harta. Este posibil? Ma poate ajuta cineva?
Trebuie sa mai introduceti si numele localitatii,poate si al judetului in caz ca sunt mai multe localitati cu acelasi nume.Terenurile sunt parcelate de catre primarie si din baza lor de date vi se arata pe harta lotul dvs.
Cine anume mi-l arata?
Google Maps
Nu-mi arata nimic Google maps. Sunteti sigura?
Nu Google maps! Ci pe geoportalul ANCPI.
Aici: [ link extern ]
Aveti o caseta unde introduceti numar CF.