avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 304 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... În ce act/acte normative/normative scrie faptul că, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

În ce act/acte normative/normative scrie faptul că, rețelele ...

În ce act/acte normative/normative scrie faptul că, rețelele de utilități publice (apă, canalizare etc.)aparținând primăriilor, trebuie obligatoriu să fie pe domeniul public?Vă mulțumesc cu anticipație pentru răspuns.

Alte discuții în legătură

Racordare la gaz si canalizare Andrei1982 Andrei1982 Buna ziua As dori si eu sa pun o intrebare referitoare la racordarea la gaz si curent: Acum un an am cumparat o casa (intabulata) ... (vezi toată discuția)
Racordare apa si canalizare obligatorie? buna ziua, sunt in procesul ... GabrielNicolae GabrielNicolae Racordare apa SI canalizare obligatorie? Buna ziua, Sunt in procesul constructiei casei. Incerc sa ma racordez la apa, dar cei de la compania de apa imi ... (vezi toată discuția)
Chiosc fast food ContSters156394 ContSters156394 Imi poate spune cineva cam care ar fi costurile pentru racordarea unui chiosc tip fast-food la utilitati (canalizare, apa, electricitate), avand in vedere ca ... (vezi toată discuția)