Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Act de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Act de proprietate

Ce trebuie facut de catre proprietar daca procesul-verbal de predare primire nu s-a intocmit cand s-a facut vanzarea-cumpararea cu contract semnat de parti la notariat si fara obiectiuni sau pretentii de la vanzator sau cumparator?
calcris, utilizator