avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 716 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 2022 de ...

Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 2022 de 30 de zile cand esste ultima zi in care pot face aplelul ..multumesc
Cel mai recent răspuns: Cabinet de Avocat , Avocat 22:00, 17 Noiembrie 2022
Buna seara,

Pentru a putea calcula corect termenul de apel trebuie sa ne comunicati data la care ati primit scrisoarea cu hotararea in posta (19.11.2022 este in viitor).

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 2022 de ... Ionut bulboana Ionut bulboana Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 2022 de 30 de zile cand esste ultima zi in care pot face aplelu ..multumesc (vezi toată discuția)
S-a făcut apel la o sentință favorabilă mie, dar nu înțeleg înregistrările de pe portal. vă rog să mă lămuriți Mia4 Mia4 Buna seara. Sunt intr un proces care sa incheiat pe 9.07.19,sentinta cu castig de cauza pt mine..spre sfarsitul hotararii scrie cu apel in 10 zile de la ... (vezi toată discuția)
Calcul termen de 10 zile Corina Dina Corina Dina Am o hotarare comunicata in 08.03.2016 , cu drept de apel in termen de 10 zile de la comunicare . Va rog mult sa imi confirmati daca 21.03.2016 este ultima zi ... (vezi toată discuția)