Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 2022 de ...

Buna seara... am termen de apel pana pe data de 19 11 2022 de 30 de zile cand esste ultima zi in care pot face aplelul ..multumesc
Buna seara,

Pentru a putea calcula corect termenul de apel trebuie sa ne comunicati data la care ati primit scrisoarea cu hotararea in posta (19.11.2022 este in viitor).