Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara! La un concurs de promovare in cadrul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara! La un concurs de promovare in cadrul instantelor ...

Buna seara! La un concurs de promovare in cadrul instantelor judecatoresti jumatate din intrebari nu sunt din bibliografie. Bineinteles o persoana are nota de trecere si este admisa. Conform regulamentului notele sunt definitive. Ce se poate face?
Contestație în instanță .