avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 425 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cum se plătește contribuția CAS? Având nevoie de ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cum se plătește contribuția CAS? Având nevoie de investigații medicale,am aflat cu surprindere că nu sunt asigurat. Întrebând de ce mi s-a spus că ei plătesc cu un an în urmă. Cum e posibil așa ceva?! Ce pot sa fac? Ce lege sa ii arat sa ii fac sa rezolve

Cas contabilitate

Alte discuții în legătură

Casa de marcat violetaanna violetaanna As vrea sa ma ajutati intrucat sunt noua in domeniu,nu am pe cine sa intreb ,de aceea am apelat la acest site. Un magazin de produse alimentare cu casa de ... (vezi toată discuția)
Contract de asociere participatiune stoian_adriana2000 stoian_adriana2000 vreau sa inchei un astfel de contract cu o persoana juridica, care are un spatiu inchiriat. aceasta a avut deschis in acest spatiu o activitate de comert cu ... (vezi toată discuția)
Contabilitate primara durusoctavia durusoctavia Ce operatiuni sunt considerate operatiuni de contabilitate primara (pentru fisa postului ma intereseaza)? (vezi toată discuția)