avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 669 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Bună ziua, ce pași trebuiesc urmați pentru a găsi ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Bună ziua, ce pași trebuiesc urmați pentru a găsi un impresar ...

Bună ziua, ce pași trebuiesc urmați pentru a găsi un impresar petru un băiat de 16 ani având postul de portar (9 ani), actual este legitimat la un club din București
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 13:08, 23 Noiembrie 2022
Buna ziua!
Gasiti firme de impresariat pe internet.Alegeti una care sa va reprezinte fiul.
Nu cred ca aici e forumul specializat
Vorbiti cu antrenorul,conducerea clubului etc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua am un băiat de 17 ani joaca la un club din bucurești, ... Niculeciu Niculeciu Bună ziua am un băiat de 17 ani joaca la un club din București, cum găsesc un impresar pt el sa facă pasul la echipa de seniori (vezi toată discuția)
Legitimatie club fotbal tilvarionut tilvarionut Buna ziua! Imi cer scuze daca am postat in sectiunea gresita, insa nu stiu exact unde s-ar incadra mai bine acest subiect. Un jucator de 12 ani este ... (vezi toată discuția)
Mandat de reprezentare rocs rocs Buna ziua. As vrea sa știu la ce obliga un mandat de reprezentare general acordat unui agent de fotbal . Agentul este din Anglia , dacă are vreo relevantă ... (vezi toată discuția)