Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Bună ziua, ce pași trebuiesc urmați pentru a găsi ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Bună ziua, ce pași trebuiesc urmați pentru a găsi un impresar ...

Bună ziua, ce pași trebuiesc urmați pentru a găsi un impresar petru un băiat de 16 ani având postul de portar (9 ani), actual este legitimat la un club din București
Buna ziua!
Gasiti firme de impresariat pe internet.Alegeti una care sa va reprezinte fiul.
Nu cred ca aici e forumul specializat
Vorbiti cu antrenorul,conducerea clubului etc