Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Unde pot plati 250 lei Reclamantei unui dosar civil cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Unde pot plati 250 lei Reclamantei unui dosar civil cu titlul ...

Unde pot plati 250 lei Reclamantei unui dosar civil cu titlul de cheltuieli de judecată constând în onorariu de expert. Conform art. 35 alin. 5 din Legea nr.7/1996 republicată, privind cadastrul şi publicitatea imobiliară hotarare judecatoreasca. multumesc
in contul bancar al reclamantei daca il cunoasteti ori prin mandat postal pe adresa de domiciliu al acesteia. Mai exista posibilitatea ofertei de plata prin executor judecatoresc in caz exceptional daca refuza primirea banilor.