Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Agentie imobiliara
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Agentie imobiliara

Buna seara . As vrea sa imi deschid o agentie imobiliara si m-ar interesa sa stiu daca pe langa infintarea SRL-ului cu codul CAEN aferent mai e nevoie de ceva (licenta , cursuri ...). La primarie am intrebat daca am nevoie de autorizatie de functionare si mi-au spus ca nu . Multumesc anticipat .
135790, utilizator