Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie primarie pt pct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie primarie pt pct de lucru

Buna seara .
Am un srl din 2008 cu activitate de agentie imobiliara principala( sediul soc este intr-o comuna ) , pana acum a desfasurat alta activitate care este prevazuta in cod caen . Vreau sa deschid un pct de lucru in oras pentru activitatea de birou si agentie . ce autorizatii de functionare imi trebuie de la primarie (la reg com am depus si ridicat documentatia ). dar la finante . nu am nici un angajat eu ma ocup de tot deocamdata . totul se desfasoara in galati .

Pentru functionare agentie am nevoie de curs sau nu ?
Primaria va va emite o autorizatie de functionare a punctului de lucru ... pe baza unor declaratii potrivit carora spatiul indeplineste conditiile legale de functionare ... aceasta autorizatie se vizeaza anual.