Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna ziua, Doresc sa stiu daca facultatea la zi se ia ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna ziua, Doresc sa stiu daca facultatea la zi se ia in calcul ...

buna ziua,
Doesc sa stiu daca facultatea la zi se ia in calcul la pensie.
Multumec.
Da. Punctajul este minimal, insa.
Multumesc.