Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua am castigat un proces care l-am avut in ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua am castigat un proces care l-am avut in Italia cu o ...

Buna ziua am castigat un proces care lam avut in italia cu o suma de bani cum as putea recipera daunele daca mie nu mi sa cerut numar de cont , multumesc
Discutați cu un av român care profesează în Italia, în funcție de situație probabil o sa apelați.la un executor etcetc.Depinde împotriva cui a fost procesul cât timp a trecut nu așteptați prea mult e posibil sa existe reglementari.privindnprescriptiabprecum în klegislatia română.