avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Taxa judiciara de timbru pentru o societate in ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Taxa judiciara de timbru pentru o societate in faliment din Italia

Taxa judiciara de timbru pentru o societate in faliment din Italia

Ce taxa de timbru judiciar si in ce cont trebuie virata taxa judiciara de timbru la un dosar de faliment deschis la Tribunalul din ROVERETO ITALIA pentru o societate comerciala cu sediul in Italia?
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 15:19, 3 Ianuarie 2022
Discutati cu un av italian,nu cred ca exista pe forum av romani care profeseaza in Italia.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde platesc taxa de timbru? molnarakos molnarakos Buna Ziua! Societatea la care lucrez are sediul in Tusnad Bai, Jud Harghita. Avem un proces la Tribunalul Harghita la care trebuie sa achitam taxa judiciara ... (vezi toată discuția)
"incredinteaza reclamantei spre crestere si educare pe minorul ... Doina oana delia Doina oana delia \"Incredinteaza reclamantei spre crestere si educare pe minorul X .(judo.sibiu 2010) .am o problema: statul italian nu recunoaste aceasta fraza precum ca am eu ... (vezi toată discuția)
Inscriere la masa credala dupa intrarea in faliment herculeroco herculeroco Buna ziua. Am si eu un debitor care se afla in reorganizare si am aflat abia acum. Am discutat cu lichidatorul judiciar si mi-a spus ca va propune intrarea in ... (vezi toată discuția)