Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Taxa judiciara de timbru pentru o societate in ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Taxa judiciara de timbru pentru o societate in faliment din Italia

Ce taxa de timbru judiciar si in ce cont trebuie virata taxa judiciara de timbru la un dosar de faliment deschis la Tribunalul din ROVERETO ITALIA pentru o societate comerciala cu sediul in Italia?
Discutati cu un av italian,nu cred ca exista pe forum av romani care profeseaza in Italia.