Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM anulat in instanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM anulat in instanta

Buna ziua,
In cazul unui CIM anulat in instanta, definitiv, cum se procedeaza cu D112?
Se storneaza si taxele la stat sau doar net-ul angajatului?
CIM a fost anulat pe motivul ca angajatul nu a putut demonstra ca a prestat activitatea !
Multumesc
Se storneaza tot.
multumesc