Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dacă nu vrea să plătescă, cum îl determin să dea ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dacă nu vrea să plătescă, cum îl determin să dea pensia ...

Dacă nu vrea să plătescă, cum îl determin să dea pensia alimentară copilului? Nu are contract de muncă și susține că nu muncește.
nu vi s-a comunicat hotararea din iunie ?
gi-jane2, moderator