avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 872 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dacă nu vrea să plătescă, cum îl determin să dea ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dacă nu vrea să plătescă, cum îl determin să dea pensia ...

Dacă nu vrea să plătescă, cum îl determin să dea pensia alimentară copilului? Nu are contract de muncă și susține că nu muncește.
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 11:40, 9 Decembrie 2022
nu vi s-a comunicat hotararea din iunie ?
Ultima modificare: Vineri, 9 Decembrie 2022
gi-jane2, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua imi explicati va rog mult ce inseamna Şedinţe 25.01.2024 ... Alexrolyy Alexrolyy Buna ziua imi explicati va rog mult ce inseamna Şedinţe 25.01.2024 Ora estimata: 08:30 Complet: 6-MINORI ŞI FAMILIE Tip solutie: Admite in parte ... (vezi toată discuția)
Solutia pe scurt: admite în parte cererea. obligă pârâta ... Deea13deea13 Deea13deea13 Solutia pe scurt: Admite în parte cererea. Obligă pârâta către reclamant la plata sporului de 150% pentru un număr de 190 de ore lucrate în timpul ... (vezi toată discuția)
Am avut un dosar de cerere marire pensie alimentara..ultima sedinta ... johnfdi johnfdi Am avut un dosar de cerere marire pensie alimentara..ultima sedinta fiind pe 5 ianuarie 2021..pr site instantei apare ca cererea a fost acceptata si ma obliga ... (vezi toată discuția)