avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 429 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua! Ce institutie imi poate elibera un document ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua! Ce institutie imi poate elibera un document din care ...

Buna ziua! Ce institutie imi poate elibera un document din care sa reiasa denumire a unei strazi, veche ( din perioada 1960-1965) si actuala?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: vfomino , utilizator 12:42, 10 Decembrie 2022
Primaria de sector

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modificare adresa ci nou lcnfrnz lcnfrnz Buna ziua, pentru ca mi-a expirat CI-ul, am depus toate actele necesare la sectia de care apartin iar CI-ul nou eliberat are adresa (din CI-ul vechi, ... (vezi toată discuția)
Obtinere copie certificat de casatorie marxxl marxxl Va rog frumos sa ma ajutati spunandu-mi cum pot obtine o copie a certificatului de casatorie al parintilor mei care s-au casatorit in perioada 1960-1965 pe ... (vezi toată discuția)
Schimbare adresa in acte proprietate mihaibatranu mihaibatranu Buna ziua. Va rog sa ma lamuriti cum pot rezolva urmatoarea problema. In sectorul unde locuiesc, in urma cu 5 ani denumirea strazii unde locuiesc a fost ... (vezi toată discuția)