Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua! Ce institutie imi poate elibera un document ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua! Ce institutie imi poate elibera un document din care ...

Buna ziua! Ce institutie imi poate elibera un document din care sa reiasa denumire a unei strazi, veche ( din perioada 1960-1965) si actuala?
Multumesc!
Primaria de sector