Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua ma poate ajuta cineva ? Vreau sa trimit bani ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua ma poate ajuta cineva ? Vreau sa trimit bani in Italia ...

Buna ziua ma poate ajuta cineva ?
Vreau sa trimit bani in Italia unui deținut știu ca pot trimite prin cont bancar sau mandat Postal as dorii sa știu cum sta treaba cu mandatul Postal și cât durează pana ajunge la el
Sau ce metoda exista
Mulțumesc
Elisa240619, utilizator
Buna seara!
Cel mai bine intrebati la un oficiu postal.Ei cunosc raspunsul adecvat.