Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Ce procent din cheltuieli și utilități pe sediu pfa?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Ce procent din cheltuieli și utilități pe sediu pfa?

Bună ziua! Ca PFA, ce procent din cheltuieli și utilități aș putea înregistra și deduce, la apartamentul care e sediu social cu contract de comodat? Aș putea întocmi un act adițional, având în vedere că lucrez cel mai mult online, deci desfășor activitate la sediu, care e însă și locuință personală? Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.
george-neagu, moderator