Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Buna ziua!

Pentru realizarea succesiunii se poate merge la orice notar din Romania sau doar la notarii din judetul unde defunctul a avut domiciliul?

Multumesc!
Doar la notarii din circumscripția judecătoriei unde defunctul a avut ultimul domiciliu.