Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Iubitul meu are o interdictie pentru Elvetia si a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Iubitul meu are o interdictie pentru Elvetia si a incercat sa ...

Iubitul meu are o interdictie pentru Elvetia si a incercat sa intre dar a fost retinut la vama stie cineva ce se poate intampla? Mentionez ca a fost arestat pentru furt la care a facut 3 luni si ia dat drumul cu acordul de a parasi tara si a avea 7 ani interdictie ceea ce el nu a respectat
Nu a respectat acordul. Deci, va face inchisoare pentru restul perioadei neexecutate.
Buna! Am și eu o problema similară. Este
Pt prima oară când a mers in țara aceea si a fost Arestat pt furt,dar avocata nu spune pt cât timp. Spune doar ca este ancheta. Te-au anunțat,când i-a fost date cele 3 luni?

Dragosbariz@yahoo.com a scris:

Iubitul meu are o interdictie pentru Elvetia si a incercat sa intre dar a fost retinut la vama stie cineva ce se poate intampla? Mentionez ca a fost arestat pentru furt la care a facut 3 luni si ia dat drumul cu acordul de a parasi tara si a avea 7 ani interdictie ceea ce el nu a respectat