Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... As dorii sa îmi cumpăr o tricicleta electrica in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

As dorii sa îmi cumpăr o tricicleta electrica in rate ,sunt ...

As dorii sa îmi cumpăr o tricicleta electrica in rate ,sunt persoana cu handicap gradul 1 nerevizuibil ,si am si indemnizația de insotitor care o primesc personal,ce aș putea face va mulțumesc Cosmin
Pentru a putea conduce vehicule electrice pe drumurile publice este necesar ca persoana in cauza sa intruneasca anumite conditii inclusiv de ordin medical