avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1879 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Reducere de impozit.....Am o interprindere ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Reducere de impozit.....Am o interprindere individuala,o frizerie la care lucrez doar ...

Am o întreprindere individuala,o frizerie la care lucrez doar eu.Ce pasi ar trebui sa urmez pentru a beneficia de cei 100lei/luna reducerea de impozit pe venit?

Alte discuții în legătură

Pași necesari după înregistrarea ii paultrefu paultrefu Bună seara! Astăzi am primit actele înființarii unei intreprinderi individuale pentru o frizerie ce urmează a fi deschisă la țară într-o comună din ... (vezi toată discuția)
Venituri de pe urma scrierii unei carti paultrefu paultrefu Bună ziua! Mă puteți îndruma într-o situație? Am scris o carte și în curând aș dori să o trimit la tipografie și să încep să o vând. Cum aș ... (vezi toată discuția)
Deschidere pfa- (frizerie) Secundanatura Secundanatura Buna ziua. Sunt interesat sa deschid o frizerie si as vrea sa stiu care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmez. Am auzit ca cea mai potrivita forma este PFA, ... (vezi toată discuția)