avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 914 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua as vrea și eu sa știu când pot ieși la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua as vrea și eu sa știu când pot ieși la pensie am ...

Buna ziua as vrea și eu sa știu când pot ieși la pensie am 54 ani sunt născut pe 28 05,1968 am 9 ani de grupa 1 de munca și dacă cei care lucrează în forja beneficiază în continuare de conditi grele de munca

Alte discuții în legătură

Pensionare anticipata dislexic dislexic Am observat si alte threaduri deschise pe acest subiect, le-am citit, insa nu mi-am dat seama care ar fi rezolvarea in cazul unei vecine: A lucrat din 1977 ... (vezi toată discuția)
Recalculare pensie+vechime in munca floridelotus floridelotus Bine v-am gasit! As dori sa stiu cum as putea proceda pentru a mi se recalcula pensia si vechimea in munca,fiind pensionata gr3 de 11 ani.Am 54 de ani si 25 ... (vezi toată discuția)
Varsta pensionare IRLUBUCURESTI IRLUBUCURESTI Buna ziua O femeie nascuta in 1966, februarie. cu 10 ani de munca grupa I si 13 ani de grupa II cand iese legal la pensie? Lucreaza din 1984. Multumesc! (vezi toată discuția)