Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog cine ma poate ajuta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog cine ma poate ajuta

am si eu nevoie de "1.124. — Ordin al ministrului sănătăţii publice pentru modificarea şi completarea Ordinului ministrului sănătăţii publice nr. 880/2006 privind aprobarea Regulamentului de organizare şi funcţionare a autorităţilor de sănătate publică judeţene, respectiv a municipiului Bucureşti, şi a structurii organizatorice a acestor autorităţi" daca ma poate ajuta cineva. deasemenea si ordinul MSP 1056/31.08.2006
am cautat pe site si nu il pot descarca
va multumesc
Ord. M.S 1056/2006 nu a fost publicat nicaieri,nu-l puteti decat solicita oficial ASP.In privinta celuilalt,incercati pe guv.ro,portalul de legislatie.Se pare ca transparenta,daca lucrati in domeniul sanitar,nu prea functioneaza bine la locul Dumneavoastra de munca.
Vezi Ordinul 1124 in Monitorul Oficial nr.784 din 15 septembrie 2006
madalyna, utilizator