avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... va rog cine ma poate ajuta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

va rog cine ma poate ajuta

am si eu nevoie de "1.124. — Ordin al ministrului sănătăţii publice pentru modificarea şi completarea Ordinului ministrului sănătăţii publice nr. 880/2006 privind aprobarea Regulamentului de organizare şi funcţionare a autorităţilor de sănătate publică judeţene, respectiv a municipiului Bucureşti, şi a structurii organizatorice a acestor autorităţi" daca ma poate ajuta cineva. deasemenea si ordinul MSP 1056/31.08.2006
am cautat pe site si nu il pot descarca
va multumesc
Cel mai recent răspuns: madalyna , utilizator 15:15, 22 Septembrie 2006
Ord. M.S 1056/2006 nu a fost publicat nicaieri,nu-l puteti decat solicita oficial ASP.In privinta celuilalt,incercati pe guv.ro,portalul de legislatie.Se pare ca transparenta,daca lucrati in domeniul sanitar,nu prea functioneaza bine la locul Dumneavoastra de munca.
Ord. M.S 1056/2006 nu a fost publicat nicaieri,nu-l puteti decat solicita oficial ASP.In privinta celuilalt,incercati pe guv.ro,portalul de legislatie.Se pare ca transparenta,daca lucrati in domeniul sanitar,nu prea functioneaza bine la locul Dumneavoastra de munca.
Ord. M.S 1056/2006 nu a fost publicat nicaieri,nu-l puteti decat solicita oficial ASP.In privinta celuilalt,incercati pe guv.ro,portalul de legislatie.Se pare ca transparenta,daca lucrati in domeniul sanitar,nu prea functioneaza bine la locul Dumneavoastra de munca.
Ord. M.S 1056/2006 nu a fost publicat nicaieri,nu-l puteti decat solicita oficial ASP.In privinta celuilalt,incercati pe guv.ro,portalul de legislatie.Se pare ca transparenta,daca lucrati in domeniul sanitar,nu prea functioneaza bine la locul Dumneavoastra de munca.
Vezi Ordinul 1124 in Monitorul Oficial nr.784 din 15 septembrie 2006
Ultima modificare: Vineri, 22 Septembrie 2006
madalyna, utilizator

Alte discuții în legătură

Va rog cine ma poate ajuta ContSters23466 ContSters23466 am si eu nevoie de "1.124. — Ordin al ministrului sănătăţii publice pentru modificarea şi completarea Ordinului ministrului sănătăţii publice ... (vezi toată discuția)
Ordinului m.s. nr. 1078 din 2010 a fost modificat in 2011 sau 2012 ? petros1 petros1 Spuneți-mi va rog Ordinului M.S. nr. 1078 din 2010 privind aprobarea regulamentului de organizare şi funcţionare şi a structurii organizatorice ale ... (vezi toată discuția)
Amenajare parcare Steriu Steriu Consiliul Local al Municipiului Ploiesti in data de 26 februarie 2010 aproba “ Proiect de hotarare privind aprobarea Studiilor de ... (vezi toată discuția)