Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua.Am ieșit la pensie cu data de 11.07.22 la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua.Am ieșit la pensie cu data de 11.07.22 la limita de ...

Buna ziua.Am ieșit la pensie cu data de 11.07.22 la limita de vârstă și am lucrat in continuare până azi.daca lichidez azi pot depune cerere de recalculare a pensiei pt.aceste 6 luni?va mulțumesc.
Puteti depune cerere de recalculare pensie la CJP anexand documente cu veniturile obtinute.
Mulțumesc!